فوفل
راهنمای خرید فوفل در عطاری
13 مهر 1398
راهنمای خرید عمده سیاه دانه
راهنمای خرید عمده سیاه دانه
21 مهر 1398

خرید و فروش عمده کندر

آخرین بروز رسانی 18 مهر 1398 توسط تیم تحریریه گیاهینه

راهنمای خرید عمده کندر خوراکی اصل

کندر نوعی صمغ گیاهی به‌شمار می‌آید که از درخت بومی کشورهای گرمسیری مانند سومالی، عمان، هندوستان، پاکستان، عربستان و … تهیه و کشت می‌شود. این گیاه در دو نوع کندر خوراکی و کندر آتشی به کشورهای مختلف سراسر جهان از جمله کشورمان ایران وارد می‌شود و یکی از مراکز فعال در زمینه خرید و فروش عمده کندر خوراکی اصل و آتشی فروشگاه گیاهینه است.

کندر خوراکی مرغوب و اصل نوعی از کندر به‌شمار می‌آید که در اندازه‌های یکدست، رنگ سفید و شیشه‌ای و بدون خاک عرضه شود. گیاه کندر از خواص درمانی و دارویی بسیاری برخوردار است و از روغن صمغ آن در صنایع بسیاری استفاده می‌شود. کندر آتشی هم نوعی کندر غیر خوراکی است و برای دود کردن در منزل و تولید دود انبوه در پروژه‌های سینمایی کاربرد دارد.

مراکز خرید و فروش عمده کندر خوراکی اصل به شما در تهیه کندر با کیفیت و با قیمت مناسب کمک می‌کنند. بنابراین اگر قصد خرید و فروش عمده کندر خوراکی اصل را دارید، پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

کندر چیست؟

گیاهان بسیاری در سراسر دنیا وجود دارند که از خواص دارویی و درمانی فراوانی برخوردار هستند. کندر نوعی صمغ گیاهی از درخت خودرو و بومی کشورهای پاکستان، سومالی، عمان، یمن، هندوستان، عربستان سعودی و آفریقا است که به کشورهایی مانند ایران صادر می‌شود. پوست درخت برخی از گونه‌های کندر نوعی صمغ تولید می‌کند که در زبان عربی به آن صمغ معنوی گفته می‌شود.

این درخت از راسته افراسانان به‌شمار می‌آید که از شیره آن به عنوان خوشبوکننده و سوزاندن همراه اسپنددانه استفاده می‌شود. علاوه بر خواص دارویی و درمانی گیاه کندر، از روغن صمغ کندر در صنایع مختلف از قبیل تولید لوازم آرایشی، تولید صابون، انواع خوراکی‌ها و … استفاده می‌کنند.

خرید و فروش عمده کندر خوراکی اصل و آتشی در حجم‌های مختلف صورت می‌گیرد و مصرف کنندگان و فروشندگان محصولات گیاهی می‌توانند از طریق راه‌‌های ارتباطی مراکز عرضه گیاه و صمغ کندر ثبت سفارش را انجام دهند.

خواص درمانی و دارویی کندر

مصرف گیاه کندر برای بهبود انواع بیماری‌ها و عارضه‌های جسمی بسیار مفید است. از خواص درمانی و دارویی کندر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بهبودآرتروز و کولیت روده
  • افزایش میزان هوش و تقویت حافظه
  • کاهش مشکلات پوستی ناشی از پرتو درمانی در سرطان
  • کاهش چروک و زبری پوست صورت
  • بهبود تنفش و کاهش ابتلا به آسم
  • کاهش دفعات سردرد خوشه‌ای
  • بهبود بیماری دیابت
  • بهبود علائم بیماری کرون
  • کاهش درد مفاصل
  • تقویت قوای جنسی

 انواع کندر

همانطور که گفته شد، کندر نوعی صمغ گیاهی وارداتی به‌شمار می‌آید که از لحاظ رنگ در 2 نوع مختلف کشت و تولید می‌شود. نوعی از کندر که به شکل گرد و رنگ سرخ است را کندر ذَکَر می‌نامند. گونه نرم و سفید آن را کندر اُنثی(کندر خوراکی) می‌گویند و طعم تلخی دارد. کندر خوراکی اصل و مرغوب از ویژگی‌هایی چون نداشتن خاک، اندازه‌های یکدست و نرم، رنگ سفید و شیشه‌ای برخوردار است.

نوعی دیگر از کندر که از دانه‌های بسیار درشت تشکیل شده‌اند و خوراکی نیستند به منظور دود کردن در منزل به عنوان خوشبو‌کننده و ضدعفونی کننده هوا، ایجاد دود در پروژه‌های سینمایی و تئاتر استفاده می‌شود.

کندر مرغوب خوراکی اصل چه ویژگی هایی دارد؟

از ویژگی‌های کندر خوراکی مرغوب و اصل، می‌توان به مواردی چون نرم بودن، رنگ سفید و شیشه‌ای و نداشتن خاک اشاره کرد. همچنین کندر خوراکی اصل نباید زود شکسته شود و زمانیکه شکست داخل آن از یک حالت چسبنده و رنگ زرد طلایی برخوردار است. یکی دیگر از روش‌های شناسایی کندر مرغوب و خالص، خوب سوختن و تولید دود سفید رنگ محسوب می‌شود.

قیمت صمغ کندر خوراکی اصل و مرغوب در بازار  با توجه به ویژگی‌هایی که گفته شد، متفاوت است یعنی هرچقدر کندر خوراکی یکدست‌تر، سفید و شیشه‌ای تر و بدون خاک باشد از قیمت بالاتری برخوردار است. مراکز فعال در زمینه خرید و فروش عمده کندر خوراکی اصل مشغول به شما در خرید عمده کندر با کیفیت و مرغوب کمک می‌کنند.

روش مصرف کندر خوراکی اصل

بسیاری از افراد پس از آشنایی با گیاه کندر و خواص ویژه آن به خرید کندر خوراکی اصل اقدام می‌کنند ولی روش مصرف آن را نمی‌دانند. گیاه کندر از طبعی گرم و خشک برخوردار است. اگر قصد استفاده از کندر خوراکی را دارید باید آن را به صورت پودر در بیاورید و یک قاشق مرباخوری از آن را هر روز صبح ناشتا در یک استکان آب به طور کامل حل کرده و میل کنید. همچنین می‌توانید کندر را به صورت جویدنی مانند آدامس استفاده کنید ولی در این حالت تلخی و گسی این گیاه را باید تحمل کنید.

لازم به ذکر است که مصرف کندر هر روز ناشتا به اندازه 3 گرم و در 3 نوبت توصیه شده است و از استفاده به مدت بیش از 2 هفته خودداری کنید زیرا استفاده طولانی برای بدن مضرر است. همچنین کندر با توجه به معطر بودن برای خوشبو و ضدعفونی کردن محیط با اسپند دانه سوزانده می‌شود. گیاه کندر به 3 شکل خوراکی، موضعی و بخور برای درمان عارضه‌های مختلف به کار می‌رود.

خرید و فروش عمده کندر خوراکی اصل

گیاه کندر نوعی محصول وارداتی از کشورهای گرمسیر  به شمار می‌آید که در کشورمان توسط مراکز خرید کندر وارد می‌شود و به صورت کندر عمده و جزئی در بازار به فروش می‌رسد. گیاه کندر خوراکی با توجه به فواید درمانی از گذشته تا به امروز مورد استفاده قرار می‌گیرد و در طب سنتی از این صمغ گیاهی که طعم تلخ و گسی دارد برای درمان بسیاری از عارضه‌ها یا تقویت برخی از ویژگی‌ها مانند تقویت حافظه، تقویت قوای جنسی و … استفاده می‌شود.

قیمت کندر در بازار به مرغوبیت و خالص بودن آن بستگی دارد یعنی هر‌چقدر کندر از دانه‌های یکدست، نرم، سفید و شفاف و بدون خاک تشکیل شود با افزایش قیمت کندر خوراکی در بازار مواجه هستیم. این نکته را درنظر داشته باشید که کندر خوراکی با اندازه ریزتر هم به بازار عرضه می‌شوند که از مرغوبیت کمتری برخوردارند و در نتیجه قیمت هر کیلو کندر از این نوع در مقایسه با نوع مرغوب آن بسیار کمتر است.

قیمت روز کندر

اگر به دنبال خرید و فروش عمده کندر خوراکی اصل هستید، مراکز بسیاری در زمینه عرضه کندر خوراکی و آتشین فعالیت دارند و می‌توانید قیمت خرید کندر را از طریق تماس با مراکز خرید معتبر دریافت کنید. یکی از مراکز فعال در زمینه پخش عمده کندر، سایت گیاهینه است که در زمینه فروش عمده کندر خوراکی و آتشی به صورت اینترنتی فعالیت دارد. قیمت یک کیلو کندر با توجه به نوع محصول و درجه مرغوبیت آن متفاوت است. به طور کلی مرغوبیت کندر و خرید عمده یا جزئی این گیاه در قیمت خرید و فروش آن تاثیرگذار است.

فروشگاه گیاهینه به عنوان مرکز خرید و فروش عمده کندر خوراکی اصل و مرغوب این امکان را فراهم کرده است تا متقاضیان خرید کندر از طریق شماره تلفن 09134255340 با کارشناسان این حوزه در گیاهینه ارتباط برقرار کنند و از قیمت روز کندر خوراکی مرغوب یا کندر آتشی آگاهی کسب کنند.

بسته بندی ‌های خرید و فروش عمده کندر خوراکی اصل

بسته بندی‌ها در هنگام خرید و فروش عمده کندر خوراکی اصل متفاوت است اما این گیاه در کیسه‌های 50 کیلوگرمی از کشورهای گرمسیری به ایران وارد می‌شود. حال خرید و فروش عمده کندر خوراکی اصل در ایران توسط مراکز فروش محصولات عطاری مانند گیاهینه به صورت بسته‌های 1 کیلوگرمی تا کیسه‌های 10 تا 50 کیلوگرمی به مصرف ‌کنندگان و فروشندگان عرضه می‌شود.

قیمت کندر در بازار تابع عواملی متعددی از جمله مرغوبیت محصول، خالص بودن و میزان خرید و فروش است. بسیاری از فروشگاه‌های فعال در زمینه فروش محصولات عطاری به فروش جزئی کندر خوراکی اصل در بسته‌بندی‌های 50 گرمی، 100 گرمی، 500 گرمی و … می‌پردازند.

خرید و فروش اینترنتی و عمده کندر خوراکی اصل

اگر قصد خرید عمده کندر خوراکی اصل را دارید، می‌توانید به صورت اینترنتی سفارش خرید خود را در فروشگاه گیاهینه ثبت کنید یا با شماره تلفن 09134255340 تماس بگیرید و  مشاوره‌های لازم را در ارتباط با  قیمت روز کندر و جزییات فروش و ارسال محصول به سراسر ایران کسب کنید.

نحوه ارسال کندر خوراکی به نقاط مختلف ایران

گیاهینه خرید و فروش عمده کندر خوراکی اصل را از بسته‌های 1 کیلویی تا کیسه‌های 50 کیلوگرمی انجام می‌دهد و محصول خریداری شده را با توجه به حجم بار از طریق باربری، اتوبوس و پست برای مصرف ‌کنندگان و فروشندگان در تمام نقاط کشور ارسال می‌کند.

همچنین اگر به دنبال خرید عمده کندر غیر خوراکی یا آتشی برای تولید دود در پروژه‌های سینمایی و تئاتر هستید، گیاهینه در زمینه فروش عمده کندر آتشین هم فعالیت دارد. به طور کلی برای دریافت مشاوره‌های لازم در زمینه فروش عمده کندر خوراکی اصل و آتشین بهتر است با راه‌های ارتباطی فروشگاه گیاهینه و شماره تماس درج شده در سایت تماس بگیرید تا انواع کندر را با قیمت و کیفیت مناسب در کوتاهترین زمان ممکن دریافت کنید.

تیم تحریریه گیاهینه
تیم تحریریه گیاهینه
بازرگانی زرین گیاهینه یکی از پیشگامان عرضه ی کاربردی گیاهان بوده و گیاهان متنوع را با فرآوری های مختلف (ادویه، بذر، روغن و...) در دسترس عموم قرار داده است و حال با راه اندازی فروشگاه اینترنتی در تلاش است که بیشتر از قبل مخاطبان خود را راضی نگه داشته و راحتی را برای آنها به ارمغان آورد.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها