راهنمای خرید و فروش نعنا فلفلی خشک
راهنمای خرید و فروش عمده نعناع فلفلی خشک
20 آبان 1398
راهنمای خرید موسیر صادراتی
راهنمای خرید موسیر صادراتی
24 آبان 1398

خرید و فروش عمده پودر پاپریکا

خرید و فروش عمده پودر پاپریکا

آخرین بروز رسانی 21 آبان 1398 توسط تیم تحریریه گیاهینه

خرید و فروش عمده پودر پاپریکا

بسیاری معتقدند که پاپریکا به اندازه نمک و فلفل برای آشپزخانه ضروری است. هیچ آشپزخانه‌ای بدون ادویه پاپریکا کامل نمی‌شود. پاپریکا چهارمین ادویه محبوب در جهان است؛ اما واقعا پاپریکا چیست؟ در تعریف پاپریکا چنین می‌توان گفت که همان فلفل دلمه‌ای آسیاب شده است. مراکز خرید و فروش عمده پودر پاپریکا شما را در تهیه پاپریکای با کیفیت و قیمت مناسب یاری می‌دهند. اگر قصد شما خرید و فروش عمده پودر پاپریکا است، پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه شوید.

پودر پاپریکا چیست؟

پاپریکا ادویه مفیدی است که عطر و طعم فوق‌ العاده‌ای دارد. پودر پاپریکا از آسیاب کردن فلفل دلمه‌ای تهیه می‌شود. پاپریکا اصلی‌ترین ادویه کشور مجارستان است و به خاطر عطر و طعم فوق‌ العاده‌اش شهرت جهانی دارد. پاپریکا حاوی ویتامین k است و یکی از بهترین داروهای گیاهی برای رفع خونریزی و انعقاد و از بین بردن سوءهاضمه است.

روش‌های خشک کردن فلفل پاپریکا

تابستان، فصل برداشت فلفل پاپریکا است. بعد از برداشت، عده‌ای از کشاورزان این محصول را به صورت تازه می‌فروشند و عده‌ای دیگر آن را خشک می‌کنند. پس از خشک کردن، رنگ فلفل عمدتا به قرمز متمایل می‌شود. دو روش برای خشک کردن فلفل پاپریکا وجود دارد:

اولین روش، خشک کردن فلفل پاپریکا با دستگاه است. خشک کردن فلفل با دستگاه بهترین روش است، اما طبیعتا قیمت تمام شده بالاتر خواهد بود.

روش دیگر، خشک کردن فلفل پاپریکا در هوای آزاد است. این روش بسیار حساس است؛ زیرا باید مراقب باشید که فلفل در هوای آزاد کپک نزند. برای جلوگیری از کپک زدن فلفل پاپریکا، لازم است آن را به صورت خلالی برش دهید تا تماسش با هوا بیشتر شود. اگر برای خشک کردن از فلفل درسته استفاده کنید، بدون شک کپک خواهد زد.

هر چقدر فلفل پاپریکا بهتر خشک شده باشد، رنگ پودر پاپریکا یا ادویه پاپریکا قرمزتر می‌شود.

طرز تهیه پودر پاپریکا

برای تهیه پودر پاپریکا از دو روش استفاده می‌شود:

در روش اول، فلفل دلمه‌ای کامل را پس از برش زدن، همراه با بذرهای داخل فلفل و همچنین ساقه فلفل، خشک و آسیاب می‌کنند. این روش ادویه پاپریکای ارزان‌تری را در اختیار ما قرار می‌دهد و رنگ ادویه کمی روشن‌تر خواهد بود.

در روش دوم، بذرهای داخل فلفل و ساقه فلفل را جدا می‌کنند و سپس فلفل را خشک می‌کنند. در این حالت، ادویه پاپریکا عطر بهتر و رنگ قرمز تری دارد.

ادویه پاپریکا جنبه صادراتی هم دارد. برای تهیه پاپریکای صادراتی از پاپریکایی استفاده می‌شود که بذر و ساقه آن جدا شده باشد.

فروش پاپریکا

در سایت گیاهینه، ادویه پاپریکا در هر دو روش، همراه با بذر و ساقه و بدون بذر و ساقه، به فروش می‌رسد. علاوه بر این، شما می‌توانید از طریق این سایت فلفل پاپریکای خشک شده، فلفل خشک شده در هوای آزاد و فلفل خشک شده توسط دستگاه را به صورت عمده تهیه کنید و خودتان در خانه آن را آسیاب کنید.

عوامل تأثیرگذار بر قیمت عمده پاپریکا

قیمت عمده پاپریکا با توجه به فصل برداشت که تابستان است متفاوت خواهد بود. اگر در تابستان تولید و برداشت فلفل پاپریکا زیاد باشد، طبیعتا قیمت پودر پاپریکا پایین‌تر خواهد بود.

همان‌طور که در بالا توضیح داده شد، یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار بر قیمت پودر پاپریکا، بذر و ساقه دار بودن فلفل خواهد بود. اگر فلفل بدون بذرهای داخلش و بدون ساقه خشک شود، طبیعتا هزینه‌های بیشتری باید صرف کارگرانی شود که بذرها و ساقه‌ها را جدا می‌کنند و فلفل‌ها را خلالی برش می‌دهند؛ بنابراین قیمت عمده پودر پاپریکا بیشتر خواهد بود.

خرید و فروش عمده پودر پاپریکا

سایت گیاهینه در زمینه خرید و فروش عمده پاپریکا به بهترین قیمت عمده، به مشتریان خدمات عرضه می‌کند. از نظر کارشناسان سایت گیاهینه، بهترین زمان برای خرید فلفل خشک شده پاپریکا، مهرماه و آبان ماه است؛ زیرا در این مواقع از سال برداشت انجام شده است، عمل خشک کردن به پایان رسیده است و فلفل آماده آسیاب کردن و تهیه پودر و ادویه پاپریکا است.

قیمت پاپریکا

اگر به دنبال خرید و فروش عمده پودر پاپریکا اصل هستید، مراکز بسیاری در زمینه عرضه پودر پاپریکا و ادویه پاپریکا فعالیت دارند و می‌توانید قیمت خرید پاپریکا را از طریق تماس با مراکز خرید معتبر دریافت کنید. یکی از مراکز فعال در زمینه پخش عمده پاپریکا، سایت گیاهینه است که در زمینه فروش عمده پودر پاپریکا و ادویه پاپریکا به صورت اینترنتی فعالیت دارد. قیمت یک کیلو فلفل پاپریکای خشک با توجه به نوع محصول و درجه مرغوبیت آن متفاوت است. به طور کلی مرغوبیت پاپریکا و خرید عمده یا جزئی این فلفل، در قیمت خرید و فروش آن تأثیرگذار است.

فروشگاه گیاهینه به عنوان مرکز خرید و فروش عمده پودر پاپریکای اصل و مرغوب این امکان را فراهم کرده است تا متقاضیان خرید عمده پودر پاپریکا از طریق شماره تلفن ٠٣١٩٥٠١٠٠٤٥ با کارشناسان این حوزه در گیاهینه ارتباط برقرار کنند و از قیمت روز پاپریکای مرغوب یا ادویه پاپریکا آگاهی کسب کنند.

 

تیم تحریریه گیاهینه
تیم تحریریه گیاهینه
بازرگانی زرین گیاهینه یکی از پیشگامان عرضه ی کاربردی گیاهان بوده و گیاهان متنوع را با فرآوری های مختلف (ادویه، بذر، روغن و...) در دسترس عموم قرار داده است و حال با راه اندازی فروشگاه اینترنتی در تلاش است که بیشتر از قبل مخاطبان خود را راضی نگه داشته و راحتی را برای آنها به ارمغان آورد.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها