چای بلومینگ چیست و چه خواصی دارد؟
چای بلومینگ چیست و چه خواصی دارد؟
2 بهمن 1398
جوز هندی و عوامل موثر بر قیمت آن
جوز هندی و عوامل موثر بر قیمت آن
13 بهمن 1398

هل اکبر در نمایشگاه Gulfood دبی

هل اکبر در نمایشگاه Gulfood

معرفی نمایشگاه Gulfood در دبی

هر ساله نمایشگاهی در شهر دبی کشور امارات متحده عربی در زمینه انواع محصولات غذایی تحت عنوان نمایشگاه گلفودGulfood برگزار میشود که یکی از پربازدیدترین رویدادهای نمایشگاهی در سراسر دنیا بهشمار میآید. علاقهمندان و فعالان بسیاری در زمینه محصولات غذایی و مهمانداری برای آشنایی با جدیدترین محصولات کسب و کارهای جهانی در این نمایشگاه شرکت میکنند. یکی از محصولات پرطرفداری که در زمره ادویهجات قرار دارد، هل اکبر است که در انواع و اقسام مدلها در نمایشگاه گلفود دبی به فروش میرسد.

اگر در زمینه خرید و فروش هل اکبر فعالیت میکنید یا قصد دارید در هنر آشپزی چون شیرینیپزی از هل اکبر مرغوب و باکیفیت استفاده کنید، توصیه میکنیم سری به این رویداد معتبر تجاری بزنید.

در این مقاله قصد داریم تا شما را با نمایشگاه گلفود دبی(Gulfood) و محصول هل اکبری که در این نمایشگاه عرضه میشود، بیشتر آشنا کنیم؛ بنابراین اگر در این زمینه فعالیت میکنید، پیشنهاد میکنیم مطالعه این مطلب را از دست ندهید.

معرفی نمایشگاه گلفود دبی (Gulfood) 

نمایشگاه گلفود از 25 سال پیش تا به امروز در شهر دبی کشور امارات متحده عربی در زمینه انواع غذاهای خلیج فارس و محصولات خوراکی برگزار میشود و به عنوان یکی از پربازدیدترین و معتبرترین رویدادهای جهانی بهحساب میآید.

در این نمایشگاه تجاری معتبر محصولات غذایی بالغ بر 4800 شرکت در غرفههایی  برای 85000 بازدیدکننده از بیش از 156 کشور جهان به نمایش گذاشته میشود.

نمایشگاه محصولات خوراکی، نوشیدنی و خدمات غذایی به مکانی برای کسب درآمد و سرمایهگذاری تبدیل شده است و صادرکنندگان زیادی در این رویداد جهانی، سرمایههای خود را نقد میکنند.

دستهبندی محصولات نمایشگاه گلفود دبی

نمایشگاه گلفود دبی (Gulfood) به عنوان بزرگترین رویداد تجاری در زمینه محصولات خوراکی و مهمانداری شناخته میشود که محصولات این نمایشگاه در 4 حوزه زیر دستهبندی میشوند:

نوشیدنی و تجهیزات نوشیدنی
خوراکی و نوشیدنی
خدمات غذایی و مهمانداری
رستوران و کافه

در ادامه محصول هل اکبر را که در دسته خوراکی و نوشیدنی این نمایشگاه قرار دارد، معرفی کنیم. 

معرفی هل اکبر

یکی از محصولات خوراکی و نوشیدنی در نمایشگاه گلفود دبی(Gulfood) هل اکبر است که در انواع مدلها به فروش میرسد.

هل اکبری جزو ادویهجات خوش عطر و طعم است که در هنر آشپزی استفاده میشود.

این محصول در کشورهای هندوستان و گواتمالا کشت و برداشت میشود. هل اکبری هندی از کیفیت و مرغوبیت بالاتری نسبت به گواتمالایی برخوردار است.

بسیاری از آشپزها به منظور افزایش سطح کیفی غذاهای خود از انواع هل اکبر استفاده میکنند.

بهطور کلی هل در شیرینیپزی، پخت شله زرد، انواع دسر، دمنوش و کاربرد دارد و علاوه بر عطر و طعم منحصربهفرد، از خواص درمانی بسیاری برخوردار است.

انواع هل اکبری در نمایشگاه گلفود دبی

همانطور که اشاره شد، یکی از محصولاتی که در نمایشگاه گلفود دبی مورد توجه بازدیدکنندگان و شرکتکنندگان قرار میگیرد، هل اکبر است که به عنوان یک ادویه خوش عطر و طعم شناخته میشود و از قیمت بالایی برخوردار است.

در نمایشگاه گلفود، غرفههایی به منظور شناسایی انواع ادویهجات از جمله هل قرار دارد تا فعالان این حوزه، بتوانند هل مرغوب و باکیفیت را خریداری کنند.

از جمله انواع هل اکبر که در این نمایشگاه بینالمللی عرضه میشود، میتوان به هل اکبر بنفش، هل اکبر صورتی ، هل اکبر سبز، هل اکبر نارنجی و هل اکبر قرمز اشاره کرد. در این میان هل اکبر بنفش به عنوان مرغوبترین هل موجود در نمایشگاه به بازدیدکنندگان معرفی میشود.

بهطور کلی اگر به دنبال تهیه و خرید هل اکبری مرغوب و اصل هستید، بهتر است ابتدا اطلاعات شناسایی محصول باکیفیت را بدانید که مقاله صفحه اصلی هل اکبر در گیاهینه، میتواند،اطلاعات کامل و جامعی در اختیارتان قرار دهد.

غرفه محصولات غذایی و گیاهی در نمایشگاه گلفود دبی

بسیاری از فعالان حوزه محصولات غذایی و گیاهی، تمایل به داشتن غرفه در نمایشگاه غذای خلیج یعنی نمایشگاه گلفود دبی(Gulfood) دارند و دلیل این موضوع به جهانی بودن این رویداد مربوط میشود.

این نمایشگاه به عنوان بزرگترین و مهمترین نمایشگاه محصولات خوراکی، غذایی، نوشیدنی و مهمانداری شناخته میشود که هر ساله میزبان شمار زیادی از علاقهمندان و فعالان حوزه محصولات خوراکی، گیاهی و نوشیدنی است و این فرصتی مناسب برای بازگشت سرمایه و خرید محصولات با کیفیت و درجه یک خواهد بود.

یکی از زمینههای فعالیت این نمایشگاه بینالمللی به محصولات گیاهی و ادویهجات اختصاص دارد و هل اکبری یکی از پرفروشترین محصولات نمایشگاه گلفود بهشمار میآید که مورد توجه افراد زیادی از سراسر جهان قرار میگیرد.

چرا باید از نمایشگاه گلفود بازدید کرد؟

نمایشگاه گلفود دبی (Gulfood) به عنوان یک رویداد جهانی در زمینه غذای خلیج این فرصت را برای فعالان حوزه مواد غذایی و نوشیدنی فراهم میکند تا منابع را شناسایی و انتخاب کنند.

در این نمایشگاه بینالمللی زمینه ارتباط با هزاران نفر و آشنایی با انواع محصولات و اختراعات بخشهای مواد غذایی، گیاهی، تجهیزات مهمانداری، صنایع کافه و رستوران برای بازدیدکنندگان فراهم میشود.

اگر در زمینه خرید و فروش محصولات گیاهی و ادویهجات از جمله هل اکبر فعالیت میکنید، بازدید از غرفههای نمایشگاه گلفود بهترین فرصت برای شناسایی انواع هل اکبری مرغوب و باکیفیت خواهد بود.

زمان برگزاری نمایشگاه گلفود دبی (Gulfood) 

نمایشگاه گلفود بیش از دو دهه است که هر ساله در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار میشود و به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای جهانی در زمینه غذاهای خلیج شناخته میشود.

در سال جاری این نمایشگاه بینالمللی از 27 بهمن آغاز شده و تا 1 اسفند ادامه خواهد داشت و علاقهمندان به صنایع مرتبط، میتوانند در این رویداد شرکت کنند.  

تور نمایشگاه گلفود دبی (Gulfood)

اگر در یکی از زمینههای نمایشگاه گلفود شهر دبی فعالیت میکنید و قصد دارید در این رویداد جهانی شرکت کنید، میتوانید از خدمات تور نمایشگاه گلفود دبی استفاده کنید. فعالان نان و شیرینی، مواد غذایی و آشامیدنی، مدیران شرکتها، کارشناسان و ، میتوانند به منظور راحتی سفر از بستههای مسافرتی نمایشگاههای تجاری بهره ببرند.

زمان تور نمایشگاه گلفود از 26 بهمن تا 2 اسفند است و هزینه آن با توجه به هتل محل اقامت و خدمات تور تعیین میشود. به طور کلی از خدمات تور، میتوان به اقامت در هتل، امور اخذ ویزا کشور امارات و بیمه مسافرتی اشاره کرد.  

تیم تحریریه گیاهینه
تیم تحریریه گیاهینه
بازرگانی زرین گیاهینه یکی از پیشگامان عرضه ی کاربردی گیاهان بوده و گیاهان متنوع را با فرآوری های مختلف (ادویه، بذر، روغن و...) در دسترس عموم قرار داده است و حال با راه اندازی فروشگاه اینترنتی در تلاش است که بیشتر از قبل مخاطبان خود را راضی نگه داشته و راحتی را برای آنها به ارمغان آورد.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها