تاثیر کرونا بر قیمت فلفل و چاشنی ها
تاثیر کرونا بر قیمت فلفل و سایر چاشنی‌ها
3 تیر 1399
تاثیر کرونا بر قیمت کنجد
تاثیر کرونا بر قیمت کنجد
5 تیر 1399

قیمت هل سبز اکبر در بسته‌بندی بنفش و عوامل تاثیرگذار بر آن در سال ۹۹

قیمت هل سبز اکبر دربسته بندی بنفش

قیمت هل سبز اکبر در بسته‌بندی بنفش و عوامل تاثیرگذار بر آن در سال ۹۹

هل سبز یکی از انواع هل موجود در بازار محصولات عطاری به‌شمار می‌آید که از عطر و طعم بی‌نظیری برخوردار است. هل به عنوان ادویه در بسیاری از غذاها و دمنوش‌ها استفاده می‌شود و دارای خواص درمانی و دارویی فراوانی است. انواع هل در بسته‌بندی‌های گوناگون توسط شرکت‌های فعال به بازار ادویه‌جات و خشکبار ایران عرضه می‌شوند و از پرطرفدارترین و پرفروش‌ترین ادویه‌جات سراسر جهان محسوب می‌شود.

کشور هندوستان و گواتمالا به عنوان بزرگترین تولیدکننده هل جهان شناخته می‌شوند که هر ساله مقدار زیادی هل سبز از این کشورها در اواخر بهار و اوایل تابستان برداشت و به سراسر جهان از جمله ایران، کشورهای اروپایی و کشورهای حوزه خلیج فارس صادر می‌شود.

یکی از انواع هل سبز موجود در بازار، هل اکبر بنفش است که با توجه به عطر و طعم بی‌نظیر و خواص دارویی فراوان، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و در بسیاری صنایع و تولیدی‌ها برای تهیه مواد غذایی و دمنوش‌های گیاهی کاربرد دارد.

قیمت هل اکبر بنفش در تابستان 1399 تحت تاثیر فاکتورهای مختلف تعیین خواهد شد و بسیاری از کارشناسان این حوزه از قبیل گیاهینه، قیمت هل اکبر بنفش در سال 99 را ثابت پیش‌بینی کرده‌اند؛ بنابراین اگر به دنبال خرید هل اکبر سبز در بسته‌بندی بنفش هستید، تابستان امسال زمان مناسبی برای خرید این محصول خواهد بود.

در این مقاله سعی خواهیم کرد تا اطلاعات کامل و جامعی در ارتباط با عوامل تاثیرگذار بر قیمت روز هل سبز اکبر بنفش در اختیارتان قرار دهیم؛ پس پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

آشنایی با هل سبز اکبر در بسته بندی بنفش

بدون تردید هل سبز اکبر در بسته‌بندی بنفش، یکی از مرغوب‌ترین و باکیفیت‌ ترین انواع هل موجود در بازار ادویه‌جات و خشکبار به‌شمار می‌آید. هل اکبر بنفش در مقایسه با سایر هل‌ها از دانه‌های توپر و درشت‌تری برخودار است و دانه‌های هل یکنواخت و سالم هستند.

این هل توسط بسیاری از شرکت‌های فعال بسته‌بندی و واردات از قبیل امپراطوری اکبر در بسته‌های شکیل و زیبا عرضه می‌شود.
هل اکبر بنفش بسیار خوش عطر و طعم است و در بسیاری از کارگاه‌های تولید مواد غذایی، شیرینی‌پزی، تهیه دمنوش‌های گیاهی و‌ مصارف خرد مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ از این‌رو از ادویه‌های گران‌قیمت بازار محسوب می‌شود.
کشورهایی چون هندوستان و گواتمالا به عنوان بزرگترین تولید‌کننده هل جهان شناخته می‌شوند و هر ساله در ماه‌های خرداد، تیر و مرداد این محصول را از مزارع برداشت می‌کنند. هل مرغوب هند به بسیاری از کشورهای اروپایی، کشورهای حوزه خلیج فارس و ایران صادر می‌شود.

بسیاری از کارشناسان احتمال کاهش قیمت هل اکبر بنفش در تابستان 99 را با توجه به شرایط بحرانی بازار ناشی از شیوع ویروس کرونا و بسته بودن مرزهای مبادلاتی پیش‌بینی کرده‌اند اما با توجه به نوسانات شدید بازار ارز، قیمت هل سبز در بسته‌بندی بنفش در سال 99 ثابت مانده و تغییری نداشته است.

به‌طور کلی قیمت یک کیلو هل سبز اکبر بنفش تحت تاثیر فاکتورهای مختلف تعیین می‌شود و این عوامل در کنار یکدیگر سبب تغییرات قیمتی هل خواهند شد؛ بنابراین اگر به دنبال خرید هل اکبر بنفش هستید، توصیه می‌کنیم از نمایندگی‌های معتبر فروش عمده هل چون گیاهینه، محصول مرغوب را با قیمت مناسب تهیه کنید.

هل سبز اکبر بنفش مرغوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

همانطور که اشاره شد، هل اکبر بنفش یکی از مرغوب‌ترین هل‌های موجود در بازار است و با تهیه این محصول، خیالتان از بابت کیفیت عالی راحت خواهد بود. به‌طور کلی این دانه های هل هستند که ارزش دارویی و غذایی دارند و پوسته هل به تنهایی قابل مصرف نیست.
هل سبز اکبر بنفش مرغوب و درجه یک به رنگ سبز پر رنگ است و دانه‌های آن بسیار درشت، سالم، توپر (دانه‌های سیاه موجود در هل)، یکنواخت و خوش عطر هستند.
هل سبز اکبر در بسته‌های شکیل برای مصارفی چون تزیین شیرینی‌جات، تهیه دمنوش، تهیه غذا و موارد خرد کاربرد دارد و جزو ادویه‌جات گران‌قیمت بازار محسوب می‌شود؛ بنابراین درجه کیفی و مرغوبیت دانه‌های هل سبز از فاکتورهای موثر بر قیمت هل اکبر بنفش خواهد بود.
برخلاف پیش‌بینی کارشناسان، قیمت یک کیلو هل سبز اکبر بنفش در تابستان 99 با توجه به نوسانات شدید بازار ارز و شیوع ویروس کرونا تغییری نداشته و ثابت مانده است؛ از این‌رو اگر قصد دارید به خرید هل سبز اکبر بنفش اقدام کنید، مراکز معتبری چون گیاهینه به عنوان مرجع فروش عمده انواع هل به شما در این زمینه خدمات لازم را ارائه می‌دهد.

فاکتورهای موثر بر قیمت هل اکبر بنفش

هل اکبر بنفش یکی از پرفروش‌ترین و مرغوب‌ترین هل‌های موجود در بازار خشکبار و ادوبه‌جات محسوب می‌شود که اگر محصول اصل را از مراکز معتبر خریداری کنید، بدون شک کیفیت عالی خواهد داشت و از این جهت نگرانی وجود ندارد.

به‌طور کلی قیمت هل اکبر بنفش در بازار روز محصولات گیاهی تحت تاثیر فاکتورهای مختلف تعیین می‌شود که در کنار یکدیگر در قیمت روز نهایی محصول تاثیرگذار هستند. عوامل تعیین‌کننده قیمت هل سبز اکبر بنفش در بازار ایران به شرح زیر هستند:
• کیفیت و مرغوبیت دانه‌های هل (تازه، سالم، درشت، توپر و …)
• میزان عرضه و تقاضا
• نرخ ارز
• میزان تولید هل در هندوستان و گواتمالا
• هزینه کرایه حمل
• شرایط مرزهای مبادلاتی
• شرایط سیاسی و تجاری بین کشور هندوستان (گواتمالا) و ایران
شاید یک عامل به تنهایی در تعیین قیمت هل تاثیر‌گذار نباشد و این عوامل در کنار هم سبب تعیین قیمت هل اکبر بنفش می‌شوند؛ بنابراین اگر به دنبال خرید هل سبز اکبر بنفش هستید، مراکز معتبر و مجاز فروش انواع هل از قبیل بازرگانی گیاهینه، در زمینه عرضه محصول مرغوب با قیمت مناسب مشغول فعالیت است و به شما خدمات خرید و ارسال محصول را ارائه می‌دهد.

پیش‌بینی قیمت هل اکبر بنفش در تابستان 1399

بسیاری از کارشناسان حوزه محصولات عطاری و گیاهی با توجه به شیوع ویروس کرونا، بسته شدن مرزهای کشورهای صادرکننده چون هندوستان و گواتمالا، کاهش قیمت هل در کشورهای تولید‌کننده، افزایش محصول در انبار با توجه به فرا‌ رسیدن فصل برداشت هل و عدم فروش محصولات سال قبل، پیش‌بینی کاهش قیمت هل اکبر بنفش را داشته‌اند اما نوسانات شدید نرخ ارز سبب شده تا قیمت عمده هل سبز ثابت بماند و تغییری نکند.

در حال حاضر قیمت هل اکبر بنفش یک کیلویی درشت و مرغوب در تابستان 1399، چیزی بین 800 هزار تومان تا 900 هزار تومان است؛ بنابراین اگر به دنبال خرید هل سبز اکبر بنفش مرغوب به صورت عمده هستید، می‌توانید با مراجعه به نمایندگی‌های فروش عمده انواع هل از جمله گیاهینه به تهیه این محصول اقدام کنید.

بسته‌بندی هل سبز اکبر بنفش در گیاهینه

بازرگانی گیاهینه به عنوان نمایندگی معتبر عرضه و فروش عمده انواع هل سبز در اصفهان شناخته می‌شود و انواع هل به خصوص هل سبز اکبر را در بسته‌بندی بنفش به صورت عمده به سراسر کشور ارسال می‌کند.

فروشگاه گیاهینه هل سبز اکبر بنفش را در بسته‌بندی‌های 100 گرمی، 500 گرمی و 1 کیلوگرمی به بازار عرضه می‌کند؛ بنابراین اگر به دنبال خرید این محصول هستید، پیشنهاد می‌کنیم به فروشگاه آنلاین گیاهینه مراجعه کنید و از طریق شماره تلفن‌های درج شده با کارشناسان این حوزه ارتباط برقرار کرده و قیمت هل اکبر بنفش درجه یک و مرغوب را استعلام بگیرید.

خرید عمده هل سبز اکبر بنفش به صورت آنلاین از بازرگانی گیاهینه

مرکز گیاهینه به عنوان مرجع عرضه و فروش عمده انواع هل کشور در اصفهان مشغول فعالیت است و به متقاضیان تهیه هل سبز اکبر، خدمات خرید و ارسال به اقصی نقاط کشور را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید به منظور استعلام قیمت هل اکبر بنفش یک کیلویی، با کارشناسان گیاهینه از طریق شماره تلفن‌های 09134107048 و 03195010045 تماس بگیرید.

فروش عمده هل سبز اکبر در بسته‌بندی بنفش به وزن 100 گرم، 500 گرم و 1000 گرم توسط بازرگانی گیاهینه صورت می‌پذیرد و محصول خریداری شده را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه از طریق اتوبوس، باربری و پست‌بار به دست مشتریان سراسر کشور می‌رساند.

تیم تحریریه گیاهینه
تیم تحریریه گیاهینه
بازرگانی زرین گیاهینه یکی از پیشگامان عرضه ی کاربردی گیاهان بوده و گیاهان متنوع را با فرآوری های مختلف (ادویه، بذر، روغن و...) در دسترس عموم قرار داده است و حال با راه اندازی فروشگاه اینترنتی در تلاش است که بیشتر از قبل مخاطبان خود را راضی نگه داشته و راحتی را برای آنها به ارمغان آورد.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها